ZMIANY

4 GRudzień 2016

Myślę,że potrzebowałam tej przerwy,by zrozumieć wiele spraw i naładować baterie,odbudować stracone nerwy.Dużo mojego wolnego czasu spędziłam na oglądaniu The Pretty Little Liars,do którego przekonywałam się bardzo długo(sama nie wiem dlaczego,ponieważ jest świetny) i nadrabianiu zaległości w szkole. Ostatnio zaniedbałam tego bloga. Przeziębienie i nadmiar obowiązków dały o sobie znać, co odrobinę utrudniło sytuacje ale już powracam i czuję się zdecydowanie lepiej.

PASJA

Wróciłam również do dawnych pasji i moich postanowień, które wciąż odkładałam w kąt, myśląc,że to nie ta chwila, to nie ten moment, zdając sobie sprawę,że to wszystko ucieka a im dłużej to przekładałam, tym było coraz gorzej. Znowu zaczęłam ćwiczyć w miarę moich możliwości,odzyskałam moją dawną motywację do robienia rzeczy, które sprawiają mi przyjemność ale wszystko ze zdrowym rozsądkiem. Powróciłam do rysowania, malowania, szkicowania, kręcenia filmików, pisania opowiadań(jedno opublikuje wkrótce) a przede wszystkim prowadzenia bloga.

AKCEPTACJA

Cóż, ja robię pierwszy krok w stronę zmian. Nie tylko blogowych ale osobistych. Trwało to dość długo, jednak w pełni zaakceptowałam siebie. Swój wygląd, charakter, styl. Przekonałam się kim są moi prawdziwi przyjaciele a kim są osoby, które pojawiają się tylko, gdy czegoś potrzebują. Po prostu odnalazłam siebie. W tym co robię, mówię, jaka jestem. Mam świadomość swoich zalet, jak i wad. Znam swoje słabości, wciąż nad nimi pracuję. Przestałam bać się tego jaka jestem oraz wstydzić swoich umiejętności. Od dzisiaj będę pojawiać się w blogosferze częściej, z nowymi postami i lepszym nastawieniem do życia i świata. Pewnie na mojej drodze trafię na momenty, w których będę czuła się gorzej, jednak na pewno się podniosę. Dlaczego? Nauczyłam się walczyć o to, w co wierzę i o to, co kocham ale i odpuszczać, gdy nie warto. Po prostu być sobą i iść do przodu. Może to głupie ale stworzyłam listę rzeczy, które chciałabym zrobić i powoli zaczynam je realizować. To świetne uczucie, gdy obok danej rzeczy możesz napisać "zrobione". Życzę tego i wam, byście nigdy się nie podawali i wierzyli w siebie, swoje umiejętności,cele.