Dość długo mnie tu nie było(o wiele dłużej niż mogłam się tego spodziewać),jednak nadmiar obowiązków nie dawał o sobie zapomnieć. Jak wspominałam w ostatnim poście, który był również tym, który kończył rok 2016, jest to czas zmian oraz postanowień. Dość długo mnie tu nie było(o wiele dłużej niż mogłam się tego spodziewać),jednak nadmiar obowiązków nie dawał o sobie zapomnieć. Cześć z nich spełniłam już na starcie(po części nieświadomie) a reszta wciąż czeka na swoją realizacje. Jak pewnie wielu z was dostrzegło po raz kolejny zmieniłam wygląd tego bloga.

Do poprzedniego nie byłam w pełni przekonana, jednak sądzę,że ten wygląda o wiele lepiej niż jego poprzednik. Nad kanałem na YouTube nadal pracuje. Zajmę się nim, gdy znajdę na to odrobinę więcej czasu. W planach mam dwa filmiki z różnych miejsc i vloga ale o tym później. Mróz i śnieg sprawia,że najchętniej przesiedziałabym cały dzień w domu, z ciepłą herbatą, pod kocem z dobrą książką, jednak traktuje to jako małą nagrodę. Trzymam się zasady, która mówi: „najpierw obowiązki,potem przyjemność”. To pomaga mi zachować porządek w tym co robię oraz w rzeczach, które muszę zrobić.Na tą chwile przestałam wykonywać jakiekolwiek graficzne projekty.

Co prawda udzielam się gościnnie na blogach, działam na fan page’u (który w końcu powstał!) ale po długich przemyśleniach doszłam do wniosku, że nie chce, by internet, social media i telefon przejęły nade mną kontrolę.Nie chce być niewolnikiem technologii, ponieważ to człowiek ma panować nad nią a nie ona nad człowiekiem. Obecnie spędzam dużo czasu nad książkami, jednak wolny czas poświęcam przyjaciołom oraz robię różnego rodzaju zdjęcia, gdy natrafi się taka okazja. Myślę,że ważne jest, by człowiek miał czas na to, co lubi. Na chwile przerwy i odpoczynek oraz, by potrafił docenić to, co ma wokół siebie. Cóż mogę dodać? Zgodnie z obietnicą na blogu od dzisiaj pojawi się więcej zdjęć dobrej jakości. Te, które możecie ujrzeć w tym poście, są autorstwa Taśki, współautorki bloga. Dajcie znać w komentarzach co o nich myślicie i czy wam się podobają.