MOJE WSPOMNIENIA

8 KWIECIEŃ 2017

Dzisiaj zaprezentuje wam post z recenzją Fotoksiążki, która została wyprodukowana przez niemiecką firmę Saal-Digital. Posiada ona wybrane przeze mnie zdjęcia, które zostały ułożone według mojego upodobania.Jak wygląda książka? Czy spełniła moje oczekiwania? Jak się prezentuje? Zobaczcie sami!Jak wspomniałam wyżej książka, została zaprojektowana w specjalnym programie, który znajdziecie na stronie. Możecie w nim wybrać układ zdjęć, zmienić ich wygląd, dodać napisy oraz ustawić kolejność poszczególnych stron. Świetną sprawą, że po jej wypełnieniu, na samym dole programu jest podana cena jaką zapłacicie za produkt. Jest to według mnie bardzo dobry pomysł, ponieważ, projektując książkę wiem na ile mogę sobie pozwolić.

Zamówienie

Przy składaniu zamówienia dostałam specjalny kod, który dał mi możliwość sprawdzenia w jakim miejscu, znajduje się moja paczka. Na oficjalnej stronie firmy, w zakładce podany jest przybliżony czas wysyłki, który w moim przypadku sprawdził się idealnie. Dodam jeszcze, że saal-digital dotrzymali obietnicę w jeszcze jednej kwestii. Zdjęcia rzeczywiście są w bardzo dobrej jakości a wykonanie produktu jest na najwyższym poziomie.

podsumowanie

Myślę, że firma w pełni spełniła moje wymagania. Fotoksiążka jest elegancka a zdjęcia prezentują się znakomicie. Jedyna rzecz, która mnie odepchneła jest cena. Myślę,że za taką sumę miałabym równie świetny produkt od polskiej firmy. Wykonana jest bardzo dobrze, z pełną staranością a czas wysyłki jest nie długi co jest ogromnym plusem. Firmę poleciłabym osobom zainteresowanym fotografią, które w pełni wiedzą jak ma wyglądać ich fotoksiążka.