Co pies na to?

 

Cześć wszystkim!

Dziś, tak jak pisałam w tym poście, pokaże Wam w jaki sposób, dbam o swoje pupile. Jak każdy właściciel czworonoga obawiam się, że gdy tyko wyjdę z domu, mogę do niego nie wrócić .

Rounded business card - Mockup
Rounded business card - Mockup

Cóż, jest to to naprawdę czarny scenariusz i mam nadzieje, ze nigdy się on nie wydarzy. Podobne obawy dopadają mnie gdy wyjeżdżam z moimi zwierzakami na wakacje. Statystyki wypadków samochodowych są nieubłagane a służby ratownicze, nie wykazują chęci w szkoleniu się pod kątem współpracy na wypadek znalezienia w rozbitym aucie zwierzęcia.  Jaki los czeka takie zwierze? W najlepszym wypadku zostanie „odstawione” ( takiego sformułowania używają służby). Dlatego ja postanowiłam bez względu na komentarze rodziny nosić przy sobie kartę ICE. Nie tylko moją ale również moich czworonogów. O stronie copiesnato oraz ich inicjatywie z kartami ICE dla psów, opowiedziała mi przyjaciółka i pomysł ten bardzo przypadł mi do gustu. Dzięki pozornej karteczce mam pewność, że moim pupilem zajmie się wskazana przeze mnie osoba. Dużym atutem karty jest jej dostępność oraz fakt ,iż jest ona dwujęzyczna. Druga karta jest w języku angielskim.

Kartę można pobrać z ich strony. (kliknij, tutaj, by przejść do strony).

1a
1

Zdjęcia waszych kart możecie również przedstawić na instagramie z hasztagiem #copiesnato! Dajcie znać co myślicie o karcie właściciela w komentarzach. Osobiście życzę, by nikomu ta karta nigdy nie była potrzebna, jednak przezorny zawsze ubezpieczony, prawda? Jak pewnie zauważyliście po raz kolejny zmienił się wygląd bloga. Myślę, że na tą chwile jest to ostateczny wybór. Poprzedni sprawiał, że strona wolno się ładowała i mimo, że robiła wrażenie stawało się to uciążliwe.

 

Co myślicie o karcie właściciela?
I nowym wyglądzie bloga?

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Co pies na to?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Beata
Gość

Jestem właścicielką psa i psie sprawy leżą mi na sercu. Karta jest ciekawym i pożytecznym pomysłem.

agnesssja
Gość

Świetna karta!

Foto Reporterka
Gość

Naprawdę świetny pomysł. Wtedy piesek jest w dobrych rękach!

Strażniczka FoxTribus
Gość

Wow… Szczerze pierwszy raz słyszę o takiej karcie i uważam że to naprawdę doskonały pomysł aby zadbać o bezpieczeństwo naszych pupilów.
Nie ma co czekać, od razu zakładam kartę.
Super post 🙂

Marta
Gość

Bardzo pomysłowe. Wszyscy się martwią o człowieka, a w tym wszystkim zapomina się o tych, co nie mogą się upomnieć o odrobinę uwagi i siedzą same w domu.