Dwa

Wydarzenia 2 komentarze

dav
burst
dav
22104459_1638805229505307_2404215013170807854_o

Dzisiaj zaprezentuje wam dwie relacje z dwóch różnych wydarzeń, które ostatnio miały miejsce i miałam okazję brać w nich udział. Zapraszam do czytania i dania mi znać co myślicie o relacji, zdjęciach i vlogu.

Meeting o nowotworze

 

Pojawiły się tam cztery wykłady poprowadzone przez doktorów oraz spotkanie z Polską aktorką teatralną i serialową, Katarzyną Grabowską, która opowiedziała o jej zdrowym stylu życia oraz badaniach, które dają pewność, że jesteśmy stu procentowo zdrowi. Można było usłyszeć relacje osób, które wygrały z cichą chorobą oraz obejrzeć dokument nakręcony przez jedną uczestniczkę meetingu(ona również wygrała z nowotworem). Miałam również wywiad w tej tematyce, jednak sprzęt lubi robić psikusy i niestety się usunął, cóż dajcie znać co myślicie o tego typu spotkaniach i zdjęciach.

FB_PGF_LMF__MG_9574
maxresdefault
59d290d34d6e7_o,size,969x565,q,71,h,da8f8c

Festiwal światła

Festiwal trwał trzy dni i przyznam szczerze, że tegoroczna edycja nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak poprzednia, jednak ona również  była niesamowita! Z tego wydarzenia mam mnóstwo vlogów, które będę wstawiać na kanał tak szybko jak to jest możliwe. Wszystkie pokazy światła przedstawiane były na budynkach oraz w parkach. Tegoroczna edycja dotyczyła awangardy i sławnych polskich twórców, którzy tworzyli w tym stylu. Dzisiaj przedstawię wam pierwszego vloga, jednak więcej pojawi się na kanale!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Dwa"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marti
Gość

Masz bardzo dobry angielki ! 😀
Świetne są takie meetingi , przynajmniej czegoś wartościowego uczą 🙂 Śliczne zdjęcia ,ten zegar jest mega ♥

Jarek
Gość

CIEKAWY vlog. wspaniała akcja ZORGANIZOWANA. Choć nie wiem co jest napisane ale domyślam się po zdjęciach.

wpDiscuz