5 Listopad 2017

MADURODAM
PARK MINIATUR

Piszę dla was nowy post ze zdjęciami prosto z Madurodamu, parku miniatur w Holandii. Jest to miejsce, które przedstawia cały kraj w pomniejszeniu oraz miejsca, które pokazywałam wam w poprzednich postach(zainteresowanych zapraszam do zakładki Holandia, która znajduje się wyżej). Mam okazję również poinformować, że wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam poprawić mój kanał na YouTube. Nie bądźcie zdziwieni, gdy wejdziecie na niego i nie znajdziecie żadnych filmów (w momencie gdy było ich dotąd 27). Uświadomiłam sobie, że chcę, by były one porządnie zrobione, tak, bym ja sama była z nich zadowolona.

Właśnie w tej chwili montuję je, oglądając kolejny odcinek One Tree Hill. Przyznam szczerze, że rzadko oglądam seriale, jednak ten naprawdę skradł moje serce. Nie jestem pewna czy to ze względu na mądre cytaty, nieszablonowych bohaterów, którzy sprawiają, że go lubię. A może to muzyka zawarta w serialu, jej teksty i brzmienie, które jest mi bliskie. Powstał on w 2003 roku, więc zdecydowanie odkryłam go zbyt późno. Nie lubię typowych seriali miłosnych, z banalną fabułą i przewidywalnością, a ten na pewno do nich nie należy. Dodam tylko, że wszystkie vlogi ( z nowym intro) pojawią się wkrótce na kanale. Włącznie z relacją z Madurodamu, więc będziecie mogli zobaczyć to miejsce, nie tylko na zdjęciach ale również w filmikach w o wiele lepszej jakości, niż wcześniej. Niedługo nastąpi kolejny wyjazd (znowu!) do Utrecht, gdzie odbędzie się następna wystawa, jednak tym razem jest ona w tematyce Gwiezdnych Wojen.

vlogi

Nie jestem pewna czy uda mi się zrobić vlogi z tamtego miejsca (mam nadzieje, że tak), jednak możecie być pewni, że fotorelacja na pewno się pojawi na blogu, więc bądźcie czujni. Cóż, dajcie znać w komentarzach co sądzicie o zdjęciach. Każdy komentarz od was jest dla mnie bardzo ważny. Dlaczego? Lubię mieć świadomość, że na tym blogu jest duża aktywność (mimo że sama go ostatnio zaniedbałam przez nadmiar obowiązków). Nie jest ważne jak długi on jest, jednak co wyraża przez treść. Jeśli wy również piszecie bloga, możecie zostawić link z komentarzem. W wolnej chwili na pewno wejdę, jednak te w postaci spamu, gdzie jego sens jest pozbawiony bedzie usuwany.