Gdy już posmakowałeś lotu, zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Cześć wszystkim!

Dzisiaj przedstawie wam szybką fotorelacje prosto z Łódzkiej wystawy „Leonardo Da Vinci. Energia umysłu„, gdzie możecie zobaczyć ponad 70 eksponatów. Historyczne modele,  interaktywne pokazy, filmy oraz przykłady lotnictwa i technologii materiałowej. To tylko jedna z wielu cześci Polskiego pokazu na temat prac artysty. Była ona podzielona była na dwie cześci. Pierwsza dotyczyła maszynyn skonstruowanych przez geniusza renesansu oraz późniejsza: „Polscy Leonardowie” w tematyce Kultury Filmowej. Szczerze, mówiąc druga zrobiła na mnie większe wrażenie, ze względu na fakt, iż interesuję się fotografią oraz kinem. Znajdowały się tam m.in słynne slajdy filmowe autorstwa Jana Szczepaniaka, czy chociażby pierwsze modele aparatów oraz kamer.
Dajcie znać jak podoba wam się szybka fotorelacja oraz czy bylibyście zainteresowani konkursem (który póki co jest jedynie planem). Na blogu niedługo pojawią się nowe posty podróżnicze wraz z filmami na youtube(o ile czas pozwoli).

dav