ZORGANIZUJ SIĘ!

8 STYCZNIA

Dzisiaj prezentuje wam pierwszy wpis w nowym roku, a w nim specjalną recenzje kalendarza na rok 2018. Został on zaprojektowany przez polską youtuberkę modową i blogerkę Magdalenę Kanoniak Radzką. Pochodzi on z internetowego sklepu TaniaKsiążka.pl.Od początku skradł on moje serce ze względu na żółtą minimalistyczną okładkę oraz czarne dodatki. Gdy szukałam odpowiedniego kierowałam się głównie tym, by był on wygodny w użytkowaniu. Odkąd pamiętam wszystkie, które kupowałam, posiadały bardzo mało miejsca na notatki. Było to dość niewygodne, bo sama potrafiłam się gubić we własnych zapiskach. Ten jest tego zupełnym przeciwieństwem. Posiada on nie tylko pełne strony przeznaczone na treść, ale i również nazwy danych świąt oraz połączone z nimi cytaty(oczywiście modowe, ponieważ jest on w tematyce przeznaczony dla wielbicieli mody). Dużą zaletą jest elegancka gumka, która pozwala na zamknięcie kalendarza, dając, gwarancje, iż nasze pojedyncze kartki nie wypadną ani nie zgubią się.

Piękny wizualnie

Produkt jest również przemyślany graficznie. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach. Każdy początek miesiąca posiada swoją tytułową stronę, która zawiera estetyczną grafikę, utrzymaną w tematyce modowej. Rysunki są wypełnione żywymi kolorami a ich tytuły przedstawione są za pomocą eleganckiej, ozdobnej czcionki.

Podsumowanie

Podsumowując, kalendarz jest wykonany dla z myślą o jego użytkownikach. Udowadnia to chociażby skromna adnotacja od autorki na początku kalendarza. Jest on estetyczny i dobrze zorganizowany, dzięki temu praca z nim na pewno bedzie wygodna. Kolorowe tytuły miesięcy oraz adnotacje dotyczące mody są wspaniałym dodatkiem przez co staje się on atrakcyjniejszy. Jestem pewna, że ten kalendarz dobrze mi posłuży przez cały rok 2018.