Podróże

morze w IJmuiden

Plaża zawsze była pełna, ale co się dziwić jeśli pogoda jest wręcz idealna, a woda ma temperaturę ponad 20 stopni. Jednego dnia popłynęliśmy na wyspę Krk do miejscowości Silo – jednej z większych. Trochę pozwiedzaliśmy oraz poszliśmy na plażę, do której wchodziło się przez korytarz zrobiony w skale. Innego dnia byliśmy w Parku Narodowym Jezior Plitwickich.

Mogliśmy podziwiać wspaniałe jeziora, rzeczki i przede wszystkim wodospady, które robiły na nas niesamowite wrażenie. Niestety po tygodniu pogoda się popsuła, więc nie chodziliśmy codziennie na plażę, lecz do miasta. Wychowawcy wymyślali nam różne zadania typu:Zrób sobie zdjęcie z kelnerem czy sprzedawcą. Bardzo dobrze się bawiliśmy, a niektóre zadania były bardzo zabawne. Przy okazji poznawaliśmy również miasto. Ostatniego dnia pojechaliśmy autobusem na wyspę Krk do miasta Krk (gdyby ktoś się dziwił ‚Jak można jechać na wyspę?’ Wyspę z lądem łączy most).

IMG_3162

Hello, you! I'm Nika, a 19 year old girl living in Poland, spending most of her time blog writing, photo taking, drawing and making vlogs on my channel.

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "morze w IJmuiden"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Joanna
Gość

Holandia od zawsze mnie intrygowała! Koniecznie muszę się tam kiedyś wybrać 🙂

Ewa
Gość

Pięknie. Nie bylam w Holandii, ale teraz wiem, że to przede mną. Filmik super. Muzyka w tle wymiata?

Jarek
Gość

Nie byłem tam ale na zdjęciach piękne widoki oraz na vlogu.

Invincible