Wywiad z Katarzyną Grabowską

 VIII MEETINGU NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI I SZYJKI MACICY.
Gościem specjalnym była aktorka Teatru Powszechnego w Łodzi Katarzyna Grabowska.

„Jak dbam o siebie, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka?”

Taśka: Już kolejny rok jest pani gościem Meetingu. Czy takie spotkania są ważne dla młodych kobiet , maturzystek, które wchodzą w dorosłość?

Katarzyna Grabowska: Tak  to prawda J Myślę ,że  takie spotkania są bardzo ważne dla młodych kobiet. Napewno pomagają młodym kobietą zrozumieć ,że nasze zdrowie jest najważniejsze.

T: Wiele kobiet twierdzi ,iż rak ich nie dotyczy ,nie badają się regularnie .Czy w Polsce temat raka u młodych kobiet jest tematem tabu?

KG: Nie to absolutnie nie jest temat tabu .Co prawda młode kobiety zazwyczaj boją się wizyty u lekarza ale to temat często poruszany. Jestem starsza niż wy i na pewno gdy ma się te dwadzieścia cztery ,pięć lat to człowiek zaczyna inaczej patrzeć na życie i swoje zdrowie.

T: Przechodząc do zawodu  .Jest pani aktorka teatralną .Będą z panią premiery nowych sztuk , a może już są wystawiane przedstawienia?

KG: Nowych premier nie mam ,jednak w październiku i listopadzie odbędą się dwadzieścia trzy przedstawienia z moim udziałem .O kilku sztukach nie mogę opowiadać , ponieważ jeszcze nie znam szczegółów .

T: Na koniec .Gdzie filmowo możemy panią zobaczyć?

KG: Jestem obecna na ekranie w obsadzie serialu „M jak miłość”

T: Dziękuje za wywiad  

  KG: Dziękuję 

Wywiad przeprowadziła Taśka 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o