Dzisiejszy post dotyczyć będzie recenzji z wyjątkowej Polskiej firmy, oferującej oryginalne spersonalizowane prezenty dla każdego. Jest to MygiftDna.pl, gdzie wybrałam dwa produkty, które od razu wpadły mi w oko.

Jest to tablica podróżnicza, która podbije serce każdego wielbiciela odkrywania nowych miejsc. Drugim produktem jest kubek, który przypomniał mi o jednym z najlepszych seriali – „Przyjaciele”. Zapraszam do zapoznania się z recenzją!

KUBEK A'LA PRZYJACIELE

Pierwszy produkt, który skradł moje serce to kubek, którego motyw bardzo mocno przypominał mi słynny amerykański serial „Przyjaciele”. Kubek wygląda genialnie (i sprawuje również). Jest dostępny w dwóch wersjach: szerokim i zwężanym ku dołowi. Ja wybrałam ten drugi.

SPECJALNA TABLICA

Drugi produkt, który wybrałam to tablica podróżnicza z wybranymi przeze mnie miejscami, które chciałabym kiedyś zwiedzić. Jest to rzecz wyjątkowa dla mnie, ponieważ kocham odwiedzać nowe miejsca, fotografować je i uwieczniać na filmach. Wybrałam jedenaście miejsc, które chciałabym kiedyś odwiedzić:

NOWY JORK, LONDYN, RZYM, ZANZIBAR, MALTA,SAN FRANCISCO, HONG KONG, WŁOCHY, HISZPANIA, JAPONIA, NORWEGIA

MyGiftDNA.pl to firma na której nigdy się nie zawiodłam. Jeśli szukacie upominku dla bliskiej osoby, mogę wam z czystym sercem polecić zakupy na powyższej stronie. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie. Produkty były bardzo dobrze zapakowane a co najważniejsze przyszły na czas.

dav

Dajcie znać co myślicie o recenzji oraz jak wam się podobają produkty i zdjęcia!