THE 24 K NUDES Palette

27 Lipiec 2018

Cześć! Mam na imię Angelika i prowadzę bloga Sposób na piękno? To proste! Zostałam poproszona o napisanie posta na blogu Moniki i oto jestem. Głównie interesuję się makijażem, kosmetykami i pielęgnacją ciała. Przychodzę do Was dzisiaj z marką Maybelline. A mianowicie THE 24 K NUDES PALETTE. Jest to paletka do makijażu oczu z 12 cieniami.

COŚ WIĘCEJ?

Jest ona tak stworzona i dopasowana tak, że podpowiada nam jak łączyć kolory. Są to 3 kombinacje, które są pokazane na odwrocie opakowania.To naprawdę dobry pomysł, ponieważ nie każda z nas potrafi łączyć cienie na powiece.
Jeżeli chodzi o pigmentację to jestem zachwycona! Zwłaszcza kolorem złotym, który jest obłędny.

CENA I WYGLĄD

Ja znalazłam te paletkę u pewnej kobiety, która sprzedała mi ją za 20 zł (była nowa). Normalna cena tej paletki jest do 50 zł, zależy w jakiej drogerii. Makijaży w internecie z udziałem tego produktu jest wiele. Przygotowana dla Was kilka propozycji.

Od autorki posta

Jeżeli jesteście zainteresowani moimi innymi postami serdecznie zapraszam na mojego bloga Sposób na piękno? To proste!. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za możliwość napisania postu na blogu Lorney.❤️