Nota prawna byTaśka

 

Drodzy czytelnicy !

Informujemy ,że całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność bloga INVINCIBLE i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorek bloga INVINCIBLE.

Ponadto autorki bloga  dokładają starań, aby publikowane w tej witrynie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.Informujemy również ,iż na naszym blogu umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.

 

RECENZJE
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Autorzy i wydawcy bloga Invincible nie biorą odpowiedzialności za decyzje podjęte pod wpływem informacji zawartych na tej stronie. Nazwy, marki handlowe oraz loga pojawiające się na stronach  Invincible są wykorzystywane w celach informacyjnych.

 

Kontakt do autorów:

namiko@strong-power.pl

Autorki bloga INVINCIBLE:
Nika i Taśka