Od zawsze najważniejsza była dla mnie jakość, nie ilość.W każdy wpis oraz film wkładam prywatny czas, serce oraz możliwości. Staram się aby wszystko co związane z Lorney było zadbane, estetyczne i ciekawe. Jestem otwarta na wszelkie poważne propozycje współpracy. Zależy mi na tym, by każda oferta była satysfakcjonująca dla obu stron. Każdą ofertę ropatruje indywidualnie.

współpraca z blogerami i youtuberami

Jeśli prowadzisz bloga,własną stronę internetową lub kanał w serwisie youtube. Jesteś zainteresowany opublikowaniem posta gościnnego na moim blogu, rozpowszechnieniem filmu, kanału lub masz jakiś ciekawy pomysł na współpracę. Pisz śmiało. Osoba publikująca post na Lorney musi pamiętać o poprawności tekstu oraz dobrej jakości zdjęć. Statystyki odgrywają małą rolę. Interesuje mnie treść, nie cyfry.

recenzje produktów

Nie publikuję narzuconych recenzji. Cenię sobie wiarygodność. Każda opinia na Lorney jest szczera. Jeśli twój produkt mi się nie spodoba, po prostu to napiszę. Nie polecam rzeczy, których nigdy nie miałam okazji zobaczyć/przetestować.

Konkursy

Na blogu oraz instagramie istnieje możliwość zorganizowania wspólnego konkursu.Na tym blogu nie są prowadzone losowania.. Więcej informacji od strony prawnej znajdziesz tutaj Nota Prawna

Aby uzyskać więcej informacji o ewentualnej współpracy, odpowiedzi na pytania, bądź pomoc odnośnie wyglądu bloga(blogger) proszę o kontakt na adres: namiko@strong-power.pl