O BLOGU

Invincible

blog dla kreatywnych

O mnie

Witaj! Nazywam się Namiko i cieszę się, że znalazłeś(aś) mój mały kącik w Internecie. Piszę tutaj o rzeczach, które mi się podobają, lub które wydały mi się interesujące.

O blogu

Nazwa bloga – Invincible (niezwyciężony, niepokonany) – nie jest przypadkowa. To historia, którą ten blog przeszedł, po siedmiu latach obecności na Bloggerze przeniesiony na WordPress. Znajdziesz tutaj moje przemyślenia, porady, posty podróżnicze z vlogami oraz mnóstwo zdjęć wykonanych na różnych wydarzeniach oraz w różnych okolicznościach. Wkładam wiele pracy w tę stronę (oraz kanał YT), byłabym zatem bardzo wdzięczna za informacje, co sądzisz o wpisach, czy vlogach – poprzez komentarz w sekcji pod wpisem, oraz zapraszam do subskrypcji Newslettera. Pojawią się w nim również konkursy, zapowiedzi wydarzeń i o wiele więcej!

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną już dziś! 

  • Namiko@strong-power.pl

TREŚĆ:

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zawartości bloga, jej treści bez mojej zgody jest surowo zabronione. Jest to traktowane jako kradzież a osoba dopuszczająca się tego typu czynu, zostanie zgłoszona.

FOTOGRAFIE:

Wszystkie zdjęcia użyte tutaj są wykonane przeze mnie osobiście lub pobrane z banków zdjęć na licencji CC (bezpłatne do wykorzystania niekomercyjnego). Nie zezwalam na jakiekolwiek użycie ich dalej, modyfikacje w dowolnej formie, bez mojej pisemnej zgody. W przeciwnym przypadku zostanie to potraktowanie jako kradzież własności intelektualnej, a osoba dopuszczająca się takiego czynu pociągnięta zostanie do odpowiedzialności w maksymalnym określonym przez prawo wymiarze.